Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet egy kicsomagold ....

Hogy lehet egy kicsomagold . Pck fájl visszacsomagolni?

Figyelt kérdés
Játék: WOT az játékhangjait szeretném kicserélni, az sikerült, hogy a .pck fájlt kicsomagoljam, de hogy vissza hogyan azt nem tudom.

2017. júl. 24. 22:08
 1/4 tabaki ***** válasza:
Nem, mintha sejteném a választ, de mégis, hogyan-mivel csomagoltad ki? És mi volt benne?
2017. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ez a .pck fájl ennek a játéknak egy speciális része, amit a játék készítői generáltak a hangok tárolására. Ebből adódóan lehet, hogy te ezt otthon nem tudod visszacsomagolni.

Egyébként hogyan sikerült kicsomagolnod?

2017. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Többféleképpen is lehet. 1.Egy alkalmazással: SoundifleEditor ez szétbontja a .pck fájlt .stream fájlokká. Azokkat a ww2ogg-vel .ogg fájlokká lehet alakítani ezek a hangfájlok, amit lehet cserélni.

2.WWiseu-unpacker automatikusan szétbontja .mp3-ra és ezeket lehet cserélni. Ha sikerülne visszacsomagolnom akkor megtudnám változtatni a játék közbeni hangokat.

2017. júl. 25. 05:56
 4/4 tabaki ***** válasza:

Hát igen, némi tegnap esti még keresgélés után egyelőre úgy tűnik, mintha a kibontás tökéletesen problémamentes lenne (száz helyen is elbégetik nagy büszkén, hogy hja, pupákok, ilyen egyszerű ez), csak éppen visszacsomagolni nem akarná senki...

Előrebocsátva, hogy az egész témakörről ne tudok semmit, így ott van a pakliban, hogy abszolút hülyeséget mondok, ennek az oldalnak az alapján úgy tűnik, a Wwise használható a visszacsomagolásra:

[link]

Wwise itt:

[link]


Innentől én nem tudom, kinek van mumpsza, tiéd a pálya.

2017. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!