Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A steamen hogyan lehet megnézn...

HypertroniX kérdése:

A steamen hogyan lehet megnézni, hogy milyen oldalakra jelentkeztem eddig be a fiókommal? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy egy ideje mindig meghívnak kamu csoportokba, pl.: FREE 10-50$ CSGO SKINS. naponta 2 ilyen érkezik, és ráadásul olyan ember hív meg, aki hetek óta fent sincs. Gyanítom, valamilyen oldal vírusos, és ez küldi a fiókomra a dolgokat, de melyik lehet ez? Válaszotokat előre is köszönöm!

2017. júl. 26. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok belépve ilyen oldalakra és így is jönnek meghívók. A napi átlag 12 millió aktív Steam felhasználóból jó pár százezer van botként regisztrálva és automatikusan irányítva. Elég ha csak azt képesek detektálni hogy a profilod vagy aktivitásod tartalmazza a GO-t és már küldi az invite-ot. Vagy rosszabb esetben bárkinek, ez pont ugyanolyan botnet hálózat mint akiktől e-mailben kapod a spamet. Csak itt csoportmeghívás a módszer.


Amúgy nincs arra lehetőség hogy megnézd melyik oldalakra léptél be. Legfeljebb a böngészési előzmény vagy sütik lehetnek támpontok.

2017. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell sehova bejelentkezni. Csak élj vele
2017. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :)
2017. júl. 27. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!