Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi is az a steam?

Mi is az a steam?

Figyelt kérdés
Aut tudom hogy steamen játékokat lehet venni de pontosan milyen játékokat? Amiket ott megvszek azok eredetiek vagy kalóz mert vannak játékok amik adnak bizonyos bónuszt de csak az eredeti jatéknál és azokat steamen is megkapon? És melyiket ajánjolkátok a CDs verzió vagy a steam és miert? Előre is köszi

2017. júl. 26. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Üdv!A Steamen nem kalóz játékok vannak, hanem az mind egytől egyig eredeti.Ott ha megveszel valamit, az már a könyvtáradba marad.Ja és szinte minden játék megtalálható rajta.(Szinte..Mert az EA-s játékok Origin-en vannak meg.)GTA-któl kezdve Call of Duty ig stb..Vannak ingyenes játékok is a Steamen.Szerintem itt jobb mintha megvennéd CD-be..Mert ha megveszed Steamen az örökre megmarad a profilodon, ha letörlöd a játékot akkor is ott lesz a könyvtárba, és csak rámész hogy telepités és kész.De CD-n ha megveszed akár elis törhet a CD, Valami nagyon összekarcolná és akkor kész vége..Ja és a bónuszokat amit említettél a Steamen is megkapod.
2017. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. júl. 26. 21:47
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha steamen mondjuk elértem valamit egy játékban és letörlöm akkor azok az állások elvesznek?
2017. júl. 27. 10:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, megmarad minden elért rang.
2017. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(Első vagyok) Megmarad minden..Pl. GTA 5-ben is megmarad a szint, meg minden..Meg ha játékokba Achievment-eket érsz el, az is megmarad.
2017. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha például újra telepítem a steamet vagy a gépet akkor is megmaradnak a mentések?
2017. júl. 27. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
IGEN!!
2017. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még egy utolsó kérdés xd ha én a gamegeren vagy uplayen vagy bárhol veszek egy játékot azt is steamen tárolja vagy azt a saját szerverén? Es a gamager is eltárolja a mentéseket?
2017. júl. 27. 20:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kulcsot veszel. Steam-kulcsokat Steamen aktiválod és ott lesznek teljes értékűek, az Uplay-kulcsot Uplay-en és kitalálod...: az Origin-kulcsot Originen lehet.
2017. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!