Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS6 vagy Paint tool...

Photoshop CS6 vagy Paint tool SAI?

Figyelt kérdés

Sajnos a SAI-m próba verziója leját, ezért úgy gondoltam hogy meg is vehetném azt, mert nagyon megtetszett a program. A Photoshopban nem vagyok annyira jártas, de úgy hallottam, az se egy rossz program.

Szerintetek melyik programot lenne érdemesebb megvenni? Vagy melyik lenne a jobb program??


[ Elvárásaim:

- könnyen lehessen vele rajzolni

- legyen több funkciója, mint például effektek szerkesztése, fényerő, homályosítás, stb. ...

- lehetőleg teljes verziója is legyen fizetősbe ]


És még valami, nekem nem számít az, hogy mennyibe kerül a program, csak lehessen könnyen kezelhető és gyors.



2017. aug. 1. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Microsoft paint.


Viccen kívül : én a Photoshop vagy a Gimp nevű programokat ajánlom

2017. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sharkxxx ***** válasza:

Azt a képszerkesztőt használjad, amelyik jobban tetszik, amelyiket jobb neked használni.

Szóval ha a Paint tool SAI már bevált neked, akkor nyugodtan használd továbbra is azt.

A Photoshop-ot csak akkor vedd meg, ha előtte már kipróbáltad, és könnyen meg tudtál vele mindent csinálni amit akartál.

2017. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!