Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kékhalált kapok állandóan mi...

Kékhalált kapok állandóan mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Windows 10 em van, teljesen véletlen szerűen jelentkezik, Memtestet már csináltam azzal okés volt minden, a HD sentinel a vinyómmal nem jelzett semmit hogy gond lenne vele, Vidikari is jónak tűnik mert alaplapival és PCI-E ssel is ugyan azt csinálja. Proci túlhajtva nincs.


[link]



2017. aug. 3. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
windows eseménynapló nem ír semmi hasznosat?
2017. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
CSak annyit amennyi a képen is van .
2017. aug. 3. 15:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Memóriahiba, amit driver is okozhat, vagy antivírus szoftver.

Drivereket próbáld frissíteni, újrarakni, antivírus szoftvert letörölni, Windows Defender addig jó.

Memtest mennyi ideig ment és hány GB RAMod van?

2017. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 órás volt, 8 GB ramom
2017. aug. 3. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:
1 óra nem elég semmire, legalább 8 óra kell neki.
2017. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Driverekből a legfrisebb van, legalábbis a "driver booster" nevű program szerint.
2017. aug. 3. 15:46
 7/10 A kérdező kommentje:
De azt be lehet állítani hogy 8 órásat csináljon vagy csak hagyom hogy 8x lefutassa ?
2017. aug. 3. 15:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Hagyod, hogy menjen.

Ne Driver Boosterrel szedd, mert az is elcseszheti.

Aida64-gyel megnézed milyen hardvereid vannak majd a gyártó oldaláról letöltöd a hozzá tartozó drivert.

2017. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
maga a drivereket nem azzal szedtem , csak azzal ellenőriztem le , tudom jól hogy hajlamos elcseszni főleg a vidikari meg a halókártya drivert.
2017. aug. 3. 22:32
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak az egyik 2GB-set Memteszteltem a 4 RAM ból . 16x ment végig és 10 órán keresztül ment hiba nélkül. Viszont a rendszer ugyan azt csinálja. (értelem szerűen a többit nem tettem vissza és csak ezt a 1 db 2GB set használom most )
2017. aug. 4. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!