Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Stronghold 2-hoz leszedtem a...

Stronghold 2-hoz leszedtem a feliratos es a szinkronos magyaritast is, viszont a kuldeteseknel amikor beszel a ket karakter, ugye az nem magyar es felirat sincs. Hol tudom beallitani?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 13:40
 1/3 anonim válasza:
A beállításokban.
2017. aug. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Se a játékban se azon kívűl nem lehet beállítani..
2017. aug. 15. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Már rég játszottam vele, de úgy emlékszem, hogy a játékbeállításoknál kell beállítani, hogy a videók alatt legyenek feliratok.


Magyar szinkron, csak az alapvető részekhez készült (én csináltam, egyébként :)). A küldetésekhez, és a tutorialhoz elég macerás lett volna magyar hangot kreálni, ezért azt nem tettem hozzá. De minden részletet le is írtam a magyarítás oldalán, hogy mi van, és mi nincs benne:


"A fordítás, azonban még így is csak, kb. 75-80%-os, mivel nem tartalmazza sem a kampányok, sem a tutorial szinkronját!"


"Ami ebben a magyarításban szerepel:


- Katonai egységek: buzogányos, dárdás, harcos szerzetes, íjász, íjpuskás, lándzsás, létrás, lovag, mérnök, páncélos, szerzetes, szigonyos paraszt; arab orgyilkos, baltadobáló, berzerker, csónakos, felderítő lovas, lovas íjász, tolvaj, törvényenkívüli egységek visszajelzései.

- Parasztok megjegyzései, vágyai; pillanatnyi gondolatai uralkodásodról ("Jó reggelt, uram!", "Alacsonyabb adókat követelünk!", "Maga a legkegyetlenebb uraság...!", "Istenem, egyszerűen imádom ezt a kastélyt!", stb.).

- Üzenetek az írnoktól: tanácsok és figyelmeztetések (megtámadtak, járvány terjeng, információk népszerűségedről, stb.).

- Parasztok igényei: sok/kevés az étel; sok/kevés az adó; nyersanyag hiányzik (kő, fa, stb.).

- A Dzsin hangja (tájékoztató kísértet).

- Trónok Harca (Kings Maker) játékmód szereplőinek hangjai.

- Multihoz inzultálások, sértegetések."


Az viszont biztos, hogy valahol be lehet állítani, hogy a videók alatt legyen magyar szöveg, mert néhány modnál azzal is babráltam, és ment az átvezetők alatt. Szóval, valahol a beállításoknál lesz.


Üdv. :)

Alex

2018. jan. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!