Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter Strike: hogy tudok...

Counter Strike: hogy tudok használni ilyen cheat programokat? Pl wallhack ami érdekelne vagy bármi

Figyelt kérdés
nem vásárolt játék,nem vagyok szakember,nem is akarok sokat csittelni,csak ugye tiltott dolog,és az a tény az embert mindig kiváncsivá teszi és ki akarja próbálni :D
2010. máj. 24. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem csak nagyon kevés csit program működött, a proofens és a private cheat, a profens jó másik aimos ellen, van wh is, a private pedig észrevehetetlen, ha silent aimra kapcsolsz.

Bekapcsolod a csitet, utána indítod a CS-t és a játékban az INSERT billentyűvel nyitod meg a csit menüjét.

Egyszer összejöhetnénk pár embert megölni, ha már az is TILTOTT dolog?????

2010. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Alt + F4 Ha nem működik az azt jelenti, hogy nem kell mégtöbb csaló a CS-be.
2010. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ma 20:27 írjam le még1x az apróbetűt,vagy elolvasod és megpróbálod értelmezni,felfogni azt...

első nem igazán vágom miről beszélsz, mondtam nem vagyok szakember :S gőzöm sincs mi az a wh vagy mi

2010. máj. 24. 20:48
 4/12 anonim ***** válasza:

"nem is akarok sokat csittelni"

Egy kicsit se "csittelj", az ilyenek miatt nem lehet normálisan játszani.

2010. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jolvan már, nekem is tele a tököm hogy falon át headshot azt nem is volt ott senki, e mondom csak kipróbálni, max 10 perc, valami csöves litván szerveren
2010. máj. 24. 21:13
 6/12 A kérdező kommentje:
mondjuk sokat gyakorlatoztam, de mindig olyan helyen ahol nincs senki, 0 ember csak én, ott próbálgattam egy két kódot de semmi
2010. máj. 24. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
A wh ha jól emlékszem az teljes néven a wallhack:D
2010. máj. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább keress egy rendes szervert, ahol senki sem csal. Jobban jársz te is, meg mindenki más is.
2010. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
rendben, tudsz mondani olyant? persze ne olyat ahol 0 ember van mert ott tényleg nem csal senki
2010. máj. 25. 19:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok mondani, neked kell keresned.

Egy jó szerverkereső program a HLSW, ingyen leszedheted, és beállíthatod, hogy csak magyar szervereket keressen. Aztután próba-szerence alapon megkereshetnéd a neked legjobban tetszőt.

Ha ide most leírnák egy szervert, rá menne az összes cheater az oldalról. (vannak bőven, nem egy ilyen kérdést láttam.)

2010. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!