Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Total Commander segítségével...

Total Commander segítségével hogyan oldható meg, hogy a már meglévő fájlokat beazonosítsam?

Figyelt kérdés
Pl. a bal ablakban ömlesztve vannak régi és új JPG fájlok, a jobb ablakban minden eseménynek külön könyvtár létrehozva, bennük már vannak képek. A bal ablakból szeretném a még meg nem lévő képeket a megfelelő, jobb oldalon lévő célkönyvtárba tenni. Ehhez jó lenne tudni, mely képek vannak már meg valahol jobb oldalon, azokat kitörölni a bal ablakból, így csak az újak maradnak a bal ablakban, amiet már el tudok pakolni. Remélem érthetően írtam le a problémát.

2017. aug. 19. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a nevük is azonos akkor rá fog kérdezni. Ha nem azonos akkor "duplicate finder" a te keresőszavad...
2017. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Sajnos nem értem, de lehet, hogy én nem írtam le elég pontosan mit akarok.


A bal ablakban vannak ömlesztve képek, az elmúlt 10 évről. A jobb ablakban van rengeteg mappa, minden évnek és eseménynek külön-külön. Azt akarom tudni, hogy a bal oldalon lévő képek közül melyek azok, amik már valahol be lettek másolva a helyükre korábban, azokat kitörölném, és csak azokat move-olnám a helyükre, amik még nincsnenek ott. Ezt egyesével napokig tartana.


Nincs valami olyan, hogy a jobb ablak összes mappáját kijelölöm, hogy azokban keresse a bal oldal összes kijelölt fájl-ját?

2017. aug. 21. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Írtam. Duplicate finder. Letöltesz egyet, kijelölöd az ömlesztett és a dátumos mappákat és rövid idő alatt ki fogja dobni azokat amik kétszer szerepelnek. Ezek után törlöd az ömlesztett mappa dupla fájljait, a maradékot meg bemásolod a helyére...
2017. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. dec. 7. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!