Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani a lenti...

Tudnátok ajánlani a lenti kritériumoknak megfelelő játékot PC-re?

Figyelt kérdés

Ezek érdekelnek (nem feltétlenül mind):

- Túlélés

- Gyűjtögetés

- Fejlődés

- Építés

- Hajótörött

- Craftolás

- Vonatok, járművek

- Ültetés, termelés

- Űr, űrutazás, másik bolygó


Ezek egyátalán nem:

- Zombik

- Durva harc (kicsi belefér)

- Nem minecraft jellegű


Amiket próbáltam, ehhez hasonlók érdekelnének:


Stranded Deep, Factorio, Kerbal Space Program, OpenTTD, Industry Giant, Transport Fever, Sims Castaway Stories, Sims 1-4, Sims Medieval, SimCity, Cities:Skylines, Rimworld, Project Highrise, 1849, Age of Empires 1-3, Locomotion, GTA VC-SA-4-5, Starbound, Terraria


Köszi előre is.



2017. aug. 24. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
No Man's Sky - ma már ajánlható játék, van mit csinálni, én szeretem.
2017. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz túl repetitív idővel?
2017. aug. 24. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RyanC86 válasza:
Szerintem még a Rust is megér egy próbát
2017. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2: sokmindent lehet már csinálni.

Amit írtál (12 pontból) ez a játék mind a 12-nek megfelel (igaz vonatok nincsenek benne de néhány jármű van).

2017. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, kifejtem mit lehet csinálni:

HAJÓTÖRÖTTként kezdesz, főleg az elején de nehézségi foktól függően folyamatosan harcolni kell a TÚLÉLÉSért. GYŰJTÖGETNI kell a nyersanyagokat, hogy ÉPíThess bázist (bázisokat), illetve hogy CRAFTOLhass nyersanyagot, építési kellékeket, fegyver és űrhajó upgrade-eket. Folyamatosan FEJLŐDNI kell hogy jó kapcsolatod legyen a különböző űrlényekkel. A bázisodon JÁRMŰVEKET tudsz építeni, sőt versenypályát meghatározni amit másokkal meg is oszthatsz. ÜLTEThetsz is, a különböző ültetvények ritka nyersanyagokat TERMELnek. Erre rengeteg BOLYGÓ áll rendelkezésre melyeket ŰRUTAZÁSsal érhetsz el.

Továbbá nincsenek benne ZOMBIk, sem DURVA HARC (el lehet menekülni, ha konfliktusba csöppen az ember otthagyni őket) - és mindezt úgy hogy közben a MINECRAFT eszedbe sem fog jutni. :)

Folyamatosan fejlesztik, talán mostanra érte el azt az állapotot ahogy eleve ki kellett volna adni hogy ne váljon nevetség tárgyává. De lesz még rengeteg update és egyikért sem fognak kérni plusz pénzt, tehát nem DLC formájában jön ki.

2017. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!