Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánljátok a CCleaner rendszer...

Ajánljátok a CCleaner rendszer-tisztító, karbantartó program használatát?

Figyelt kérdés

Például a Rendszerleíróban talált hibák kijavítása nem okozhat valami galibát? Megbízható a CCleaner ingyenes változatának a működése?

Köszi!



2017. aug. 28. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én regota használom gond nelkul, soha semmi problemat nem okozott a gyári alapbeállitásokkal. Néha a Wise registry cleanert is igenybe veszem , az is ok!
2017. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugodtan használhatod
2017. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ne állítgass rajta, használd alapból, kivéve a Cookie-knál vedd ki a pipát. A reg tisztítást nem kötelező használni, de nekem nem okozott gondot.
2017. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja tönkretenni a gépet, de igazából felesleges, nem fog gyorsítani a gépen... Arra jó, hogy egy kattintással töörld mondjuk az ideiglenes fájlokat, lomtárat. Registry törlője eléggé biztosra megy, sokkal kevesebbet töröl mint más registry cleaner, szóval nem hiszem hogy rosszat törölne és tönkretenne valamit. A monitorozó szolgáltatását viszont tiltsd le, mert amiatt többet lassít a gépen mint gyorsítana.
2017. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szóval összegezve: gyorsulást nem, de némi tárhely-felszabadítást lehet vele elérni.


Konkrétan a rendszerleíró-kipucolásnak van valami kézzelfogható haszna, vagy "csak" a tudatunknak tesz jót, hogy "takarítottunk"? :)


A windows 7 lemezkarbantartója nem elég erre a célra?


Szóval minden törlést alapon érdemes hagyni? (a Cookie-kon kívül) Mit érdemes MÉG bepipálni esetleg, ami egy átlagfelhasználónak nem csinál galibát?


3-as : A Cookie-kat miért nem érdemes időnként törölni?


5-ös : Igen, a rendszer figyelést az első körben kikapcsoltam.

2017. aug. 28. 11:09
 6/7 A kérdező kommentje:

"5-ös :"


Bocsánat az én vagyok. :))) Szóval 4-es. :)

2017. aug. 28. 11:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"A windows 7 lemezkarbantartója nem elég erre a célra?"

Elég, de a CCleaner-el több szemetet ki tudsz törölni


A cookie-k kitörlése azért nem ajánlott, mert akkor (ha törlöd) a weblapokba, amiket meglátogatsz, újra be kell jelentkezned

2019. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!