Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsen a laptopomra...

Hogyan telepítsen a laptopomra a druvereket ha nincs internet se?

Figyelt kérdés
Az frissen telepitett dell inspiron 3567 laptopon nincs internet, tehat nem tudom letolteni a druvereket hozza. Egy masik gepen probaltam lemezre kiirni, de ugy se mukodik
2017. aug. 30. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
letöltöt másik gépen egy pendrivera a net driver(eket) és azt feltelepíted a laptopon
2017. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az usb driver se jo 😂😂 most megprobalom mert lehet rosszul masoltam a dvdre
2017. aug. 30. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott valamit döbbenetesen elcsesztél, ha se az USB, se a LAN nem megy!
2017. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


@Tron65-nak : Miért cseszte volna nagyon el ?


Egyszerű a dolog olyan operációs rendszer rakott a laptopjára, amit nem támogat a laptopja.


Ennek csak annyi a hátránya, hogy nagyon nehéz lesz a drivereket levadászni.


Annak függvényeben, hogy mi működik :


- cd/dvd

- pendrive

- wifi/lan


illetve a legvégső esetben a merevlemez kiszerelése és másik gépben való becsatolása.


Illetve a megfelelő eszközre a driverek felrakása, majd telepitese.


Manuális driverkeresés hardverazonoistó alapján : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


illetve inf filés drivertelepités : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Sok sikert.

üdv.

2017. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!