Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HP laptop viszi-e a League of...

HP laptop viszi-e a League of Legends-et probléma nélkül?

Figyelt kérdés
2017. szept. 8. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

20m2-es konyhában lehet rántottát csinálni?


Kb ilyet kérdeztél te is!


Nyilván ha megvan hozzá a kellő hardver, akkor igen!

2017. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legalább egy típust leírhatnál, vagy a legjobb volna ha konkrét hardvereket mivel gpu és proci is lehet más egy ugyanolyan megnevezésű modellben ugyanis megvan adva egy modellben milyen felszereltség lehet.
2017. szept. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mercédesz autóval lehet francia ágyat szállítani?
2017. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

HP 250 G5

Videokártya:2048 MB AMD Radeon R5 M430

Processzor:Core i3 5005U (2000) MHz

2017. szept. 9. 09:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapbeállításokon viszi.
2017. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a laptop maxon is vinni fogja a LoL-t. Most őszintén, annak a játéknak a béka segge alatt van a gépigénye, én a core2 duo e6400 procimmal 4GB ram mellett meg egy 256-os kártyával játszottam azt a játékot közepes-max beállításokon. Nem maxon, csak közép és max között.
2017. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze a régi klienssel azt kihagytam. Az új klienssel is ment a játék normálisan ugyanolyan beállítások mellett, csak maga a kliens érezhetően lassabban töltött be, lassabban reagált mindenre. Az is közre játszhat, hogy anno én az alfa teszt fázisban játszottam ebből az új kliensből tehát nem volt stabil. Most nem tudom hogy futna mert már rég megváltam attól a kolonctól és 6. generációs intel pentium procit használok (G4400). Ram-ot is meg videókártyát is bővítettem és most tökéletesen fut maxon. Ezzel a konfiggal pontosabban: a proci amit említettem, r7 250 videókártya, 8GB DDR4 ram meg bazooka plus msi lap. Egyébként ha nem vagy biztos gepigeny.hu-n írd be a konfigod és kész. Az körül megtippeli hány fps-re számíts bizonyos beállítások mellett.
2017. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!