Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám lementeni a...

Hogyan tudnám lementeni a telefonról a számítógépre az adataim? (összetett kicsit, többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok :) A kérdés egyszerűen van megfogalmazva, de koránt sem ilyen egyszerű a dolog. Van egy samsung galaxy s3 neo típusú telefonom és arról szeretném átmenteni az adatokat a számítógépre. Próbáltam a KIES-t, illetve a samsung switch alkalmazást is, de sikertelen volt mindkettő, mivel állítólag már a telefon nem tartozik bele a támogatott eszközök közé. Esetleg valakinek valami jó tanácsa van ezzel kapcsolatban? Előre is köszönöm

2017. szept. 12. 18:11
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbálkozz valamilyen backup appal : [link]


Ezek általában google drivén tárolják a mentést, tehát onnan le tudod menteni a gépre az adatokat, de ha van a telóban micro sd kártya akkor oda is készithetsz mentést, amit szintén rá tudsz másolni a gépedre, ha mással nem hát valamilyen transzfer programmal : [link] (FTP szervert csinál a telefonból és a gépről egy FTP programmal lehet rácsatlakozni).


Sok sikert.

üdv.

2017. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Coopper!


Először is szeretném megköszönni a tanácsodat. A Wi-Fi-s módszerhez folyamodtam és ez beválni látszik, ugyanis sikeresen összekapcsoltam a laptopot és a telefont, igaz nem pont azzal a a programmal amit te mutattál, de ebből a segítségből legalább sikerült kiindulnom. Ha esetleg másnak is lenne hasonló problémája mint nekem, próbálja meg az AirDroid nevű alkalmazást. Könnyen kezelhető, gyors csatlakozás, csak kell csinálni egy felhasználói profilt és ennyi.

2017. szept. 18. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!