Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XPre hogyan tudok...

Windows XPre hogyan tudok eszközkezelő programot telepíteni?

Figyelt kérdés
A gépemet vírustámadás érte és az eszközkezelőt ell kellett távolítani így most nincsen hangja a videóknak. Ami baj mert távoktatással tanulok/tanulnék. a tanárt látom, de ott sincs hang.

2017. szept. 18. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, hogy milyen alaplapod van. Abból meglehet mondani, hogy milyen hangkártyád. A legtöbb gépben Realtek HD Audio van, úgyhogy megpróbálhatod ezt:

[link]


Ha nem ilyened van úgysem megy fel.

2017. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Géped honlapján kikeresed a drivereket. De vírus ellen, eszközkezelőben való eltávolítás nem megoldás.
2017. szept. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Gondolom nem az eszközkezelő programot távolitottad el, hanem az egyik eszközt.


Manuális driver keresés hardver azonositó alapján : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Ha megadod a hardverazonositót, megpróbálok én is drivert keresni hozzá.


Sok sikert.

Üdv.

2017. szept. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A VIA HD audio deck programot kellett eltávolítani mert a vírustámadás után szinte állandóan újraindította a gépemet. A kérdésem amatőrségéből adódóan biztosan kiderült, hogy nem vagyok profi és még csak pasi sem, de szerencsére nem szőke! Van remény!
2017. szept. 20. 11:24
 5/9 A kérdező kommentje:
A virusokat valószínúleg a vírusprogram kiirtotte, de valamit nem sikerült neki helyreállítani és azután kezdődött az újraindítgatás.
2017. szept. 20. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Na akkor VIA, ettől féltem, mert sokkal több fajta van, így nem lehet ráhibázni a driverre. Ha megtudod keresni a pontos típusát, akkor letöltöd a hivatalos oldalról a drivert és lesz hangod.

[link]


B terv, amiért engem itt megfognak ölni. De talán megpróbálhatnál feltelepíteni egy automatikus driver kereső programot. Őszintén nekem nem volt még gondom ezzel, bár nem sokszor próbáltam:

[link]


Ez átláthatóbb talán és feltesz magától mindent amit kell. Miután megvagy letörölheted a programot...

2017. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A pontos típusát hogyan tudom megkeresni?
2017. szept. 21. 10:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Megnézheted Speccy-vel sztem:

[link]


Így néz ki a felület:

[link]


Audio résznél. De lehet, hogy nem lesz ott, mert ha nincs driver nem tudja kiolvasni.

2017. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkit felpontoztam!

Az autómata driverkeresővel sikerült a telepítés.

2017. szept. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!