Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell bejutni a biosba...

Hogy kell bejutni a biosba laptopon?

Figyelt kérdés

Újra szeretném tenni a windowsot.BIOS-ból kell bootolni de mikor kapcsolom be nincs olyan mint a rendes PC-n -itt a várakozási időre gondolok a paraméterek és a windows start közt,amiből megtudom h mit kell megnyomni.Vagy ugyan az?és mikor kell megnyomni mert kiírja a márkát és már startolja is a windowsot...

Aki tud segítsen nem vok még jártas a laptpok világában 1hónapja vettem.


2010. máj. 27. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor elinditod egybol nymogasd az f2-t vagy del-t, esetleg ird le milyen markaju geped van es akkor meg tudom mondani.
2010. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Asus
2010. máj. 27. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azt a kettot amit leirtam kiprobaltad es nem ment akkor meg a kovetkezokkel probalkozz: f10, f11 vagy ins
2010. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OK.Kössz.Ma nem tartózkodom othon de holnap kipróbállom.Aztán jelzem h sikerült.(vagyis remélem :))
2010. máj. 27. 16:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Az F2 bevállt.Még annyi h miután ezt beállítottam szükségem lenne a boot advenced settingsre ami a rendes gépen F12(ha jól emlékszem)itt is az vagy valami más mert mikor nyomogatom arra nem reagáll.
2010. máj. 29. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!