Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom ezen a készüléken...

Hogyan tudom ezen a készüléken is használni Microsoft Office 365 Diák verzióját?

Figyelt kérdés
Pár éve letöltöttem a Microsoft Office 365 Diák verzióját ingyenesen. Használtam rendszeresen a programokat (Word, PowerPoint), tavaly még frissült is az egész 2016-os verzióra. Viszont most egy másik eszközön (notebookon) szeretném őket használni. Úgy emlékszem, hogy ezzel a verzióval 5 készülékre tölthetem le ingyenes az Office-t. Sőt, a hivatalos honlapon is ez áll. De megváltozott az egész Microsoft weboldal, és iskolai e-mail címet kér. De eddig ez nem így ment, ha jól emlékszem a diákigazolványomról kért valamilyen adatot és tölthettem is le az egészet. Most nem így van. Tudtommal az iskolám nincs ide beregisztrálva, pedig kéne az Office. Más megoldást nem látok. Van valamilyen mód arra, hogy ezt megkerülve használhassam ezen a notebook-on a programot?

#ingyen #letöltés #e-mail cím #Microsoft Office 365 Diák
2017. szept. 23. 13:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!