Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

HyperSnap6-ost keresek magyart, OK-t?

Ha valaki tud segíteni...

09-23 16:08  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2 3
DjImipapa nevű felhasználó válasza:

[link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/23Időpont 09-23 16:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. OK-n azt értettem, hogy tudjam használni rendesen. :)

# 2/23Időpont 09-23 16:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ez 7-es verzió.

# 3/23Időpont 09-23 16:30 Privát üzenet

Igazán nem értem, mért kell pont a HS, de pl képkészítésre teljesen megfelel az irfanview is, magyar, és mindent tud....:)

# 4/23Időpont 09-23 17:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megnézem, köszi.

# 5/23Időpont 09-23 20:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, de nem jó. Nem véletlenül vadászok a HyperSnap-ra, abból is a 6-os verzióra. Angol lenne, de igazából magyart szeretnék, és nem bélyegképest, hanem O.K.-t... :)

# 6/23Időpont 09-24 10:11 Privát üzenet

Csak hogy tudjam... mi nem jó???

# 7/23Időpont 09-24 10:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Könnyebben megy a bill kombináció, szerszámos készlet egyértelműbb. Próbáltad a HS-t amúgy?

# 8/23Időpont 09-24 13:57 Privát üzenet

HS itt guggol a gépen, nekem meg az nem jön be....irfannal is csak a kép készítését végzem, majd egy billentyűkombóval átirányítom adobe photoshoppra...:)

# 9/23Időpont 09-24 18:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én lényeges dolgokat ezzel csinálok, csak néha használom a PS-t. Mellette a FastStone-t használom, kötegelt konvertálás stb. Használtam a IV-t régebben, fotós ismerőseim használják. Melyik hypersnap verzió van meg

# 10/23Időpont 09-24 19:53 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Képlopót tudtok ajánlani magyart? Olyasmit mint a HyperSnap6, szerkesztési lehetőségekkel.
Szeretnék egyénileg elkezdeni mangát fordítani de nem tudom hogy milyen programmal tudom leszedni az angol feliratot és beilleszteni a magyart (? )
Hogyan tudok egy filmen hangot cserélni? Angol nyelv helyet a magyart rátenni? Milyen program kell hozzá?
Német Win Vista basic-ból hogyan lehet magyart csinálni?
Android teruleti es nyelvi beállítása ha nem hozza a lista hogy alitod at madyara we a billentyuzet we a rendszer nem hozza a magyart csak Angol kinai Japan van?
Some order parameters are wrong www.hrkgame.com oldalon szeretnék vásárolni kiválasztom a mastercardot vagy a paypallt a Current Location-nél pedig a magyart de nem működik!..

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu