Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen sorrendben telepítsem...

Milyen sorrendben telepítsem fel az ubuntu linux-ot és a windows 7-et?

Figyelt kérdés

Előbb ubuntu és utána win7 vagy win7 és utána ubuntu?


köszi a válaszokat!


2010. máj. 27. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Win7->Ubuntu. A Win7 nem biztos, hogy észreveszi a linuxot :)
2010. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak sajat velemeny, de szerintem meg pont forditva mert az ubuntuval macerasabb kicsit a hdd particionalas, igy ha 7-est teszed fel elobb, tobb eselyed van elcsoszni azt mikor az ubuntut rakod. Habar ha ertesz hozza mindegy, hogy melyiket, de ha nem vagy akkor elobb ubuntu es mikor rakod fel akkor ugy particionalj hogy hagysz egy 15, de inkabb 20 gigas particiot uresen a win 7-nek.
2010. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 czibles ***** válasza:

mindenképp a WIN7-et előbb!

ha a win7et rakod később, akkor felülírja a grub-ot, a linuxot meg nem fogja megtalálni és csak a win7 lesz indítható. (automatikusan ez fog indulni)

viszont az ubi felismeri, hogy van egy win is a gépen és hozzá fogja adni a grub-hoz.


most szállt el az XPm aztán ma raktam újra. Most gyüjtök egy kis erőt, hogy a grub-ot is újra rakjam, mert csak az XP indul.

2010. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszi^^ holnap jön meg az új vinyóm és arra mindenképpen dual boot-ot akartam.


ui: mindenkit felpontoztam^^ :'D

2010. máj. 27. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!