Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Choices nevű játékban, hogyan...

Choices nevű játékban, hogyan lehet fizetés nélkül több kulcsot szerezni?

Figyelt kérdés
Van egy csomó weboldal, amin elvileg ezt meg lehet magunknak hackelni, de szerintem sok csak vírust ad kulcsok helyett. Valaki aki próbálta, tud valami biztos tippet?

2017. szept. 26. 20:21
 1/3 anonim válasza:
Nem éri meg sokat szórakozni vele. Ha van is olyan ami sok kulcsot ad,az időigényes. Direkt így tervezték a játékot,hogy vagy vársz vagy fizetsz vagy támogatod a hülye játékokat,amiket felajánl. Ezért is hagytam abba a játékot,a túl sok a várakozás.
2017. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


Én ezt használom. A játék meghackelt változata. Ingyen dönthetsz, nem kerül semmi gyémántba. Viszont a kulcsokra ugyanúgy várni kell, bár ennyit talán megér.


Ha letöltöd telóra töröld le előtte az eredetit.

2019. febr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2 óránként kapsz egyet, de max 2 lehet. Ráadásul a könyvek első fejezetét kulcs nélkül lehet elkezdeni.

Gondolom még csak nemrég kezdted a játékot és ezért zavar ez ennyire, engem is frusztrált anno, viszont hidd el, ha egyszer eljutsz oda, hogy már csak a friss, jelenleg futó fejezetekre vársz akkor annyira nem lesz ez bosszantó

2019. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!