Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy játékban vásároltam a...

Egy játékban vásároltam a mobilomról, de nincs Paypal-om, akkor honnan vette le a pénzt?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy játékban, de azt hittem, hogy majd a egyenlegemről vesz le pénzt. De csak utána láttam, hogy Paypal-lal kell fizetni. Most mi lesz?

2016. nov. 1. 11:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Megkaptam ez SMS-t, de véletlen kitöröltem és nincs meg a tranzakciós kód. Ez baj? Mert nincs ugyan Paypal-om, és ha megadtam a mobilszámom, akkor az egyenlegemről kellene levennie a pénzt, de arról még nem kaptam értesítést.
2016. nov. 1. 11:53
 2/5 anonim ***** válasza:

"Vásároltam egy játékban"

Milyen játékban? Milyen platformon? Mit vettél?


"megadtam a mobilszámom, akkor az egyenlegemről kellene levennie a pénzt, de arról még nem kaptam értesítést"

Miért kéne erről értesítésd kapnod? Ellenőrizd az egyenleged, aztán könnyen ki tud derülni, hogy a mobilegyenleged terhére ment e a vásárlás. Kért megerősítő kódot amit SMS-ben küldtek el neked?


Egyáltlán honnan tudod hogy ki van fizetve amit vettél?

2016. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Stardollon vásároltam és azért kellett volna értesítést kapnom, mert mindig ha valami olyasmit csinálok ami pénzbe kerül azt jelzi nekem.
2016. nov. 1. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:

3 verzió van:

1: Google accountnál megadtál bankkártya adatokat, onnan

2: Előfizetés terhére, következő havi számládon lesz rajta

3. Az oldalon, ahonnan vásároltál, vásároltál régebben, és

a tárolt adatok alapján vonta (többnyire bankkártya).

2016. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha feltöltőkártyás vagyok akkor csak leveszi a az egyenlegem? Mert az előző opciók közül egyik sem igaz, mert nincs bankkártyám.
2016. nov. 2. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!