Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen tetű lassú újratel...

Miért ilyen tetű lassú újratelepítés után a a windows 10?

Figyelt kérdés

Tegnap újra húztam a gépet, mert már tele volt minden szeméttel, már rá fért. De most kb. használhatatlanul lassú. Míg feláll normálisan legalább 2 perc. Miért van ez? Lehet tenni ellene valamit?

Meg mellékesen, telepítésnél elkúrtam a 2. vigyómat formázásnál, így nem jelenik meg, mint létező eszköz. Meg lehet ezt oldani újra telepítés nélkül?:D


2017. okt. 5. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, igen! Azért lassú a géped, mert valószínűleg még tölti le a frissítéseket a windows-hoz, illetve a drive-erekhez. Ne íjed meg.


A 2. partíciódat pedig úgy hozd vissza, hogy start menü jobb klik, majd lemezkezelés. Itt minden partíció megjelenik, még a rejtett partíciók is. Innen lehet üzembe helyezni. A videó amit küldtem, csak egy kis része szól erről. Tekerj 23:57-hez. Ott megválaszolja a kérdésedre a választ. Itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=ZjBfe7OTlDY

2017. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget:)
2017. okt. 5. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!