Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft Office 2003 még...

A Microsoft Office 2003 még használható? 17/f

Figyelt kérdés

Kéne a gépemre Microsoft Office, mivel néhány házit Word-ben vagy PowerPoint-ban kell csinálni. (bizonyos okokból a diákoknak járó ingyenes MS Office kizárva)


A 2003-as Office telepítőjét egy kóddal együtt megtaláltam a régi külső hdd-men.

Ha ezt az office-t feltelepítem, ebben megcsinálom a munkámat és elviszem usb-n a tanárnak akkor ő megtudja majd nyitni?



2017. okt. 8. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg tudja nyitni, persze. Te viszont csak trükkel tudod majd megnyitni a docx dokumentumokat.
2017. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Olyan nagy trükk azért nem kell hozzá. Fel kell neki telepíteni az SP3 -at és a compatibility pack -et. Utána kezelni fogja az újabb Ofice -okban elkészült doksikat is.


Az pedig alap hogy az újabb office -ok megnyitják a régebbiben készült dokumentumokat.

2017. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Ha feltelepítek valami frissítést az Office-ra akkor nem jönnek majd rá hogy nem eredeti kulccsal aktiváltam?

2017. okt. 8. 16:48
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ha már ígyis-úgyis lopod, akkor nem tök mindegy ha a legkorszerűbb 2016 -os verzióval teszed ezt?! :D :D


Így akkor nem kell frissítgetni meg trükközgetni. Letöltöd, felrakod, használod oszt cső...

2017. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!