Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csinálok rosszul?

Robivosi kérdése:

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Windows 10 pro x86 és x64 iso-t szeretnék egy iso-ba rakni. Mindkét fájlt a Microsoft oldaláról töltöttem le. A WinAIO Maker progival kicsomagolom a két iso-t külön mappába. Ha kész, akkor az install.esd fájlokat nLite progival átkonvertálom install.wim fájlokká. Ezután a Maker progival betöltöm a két install.wim fájlt és mentem. Indexelést rendben elvégzi. Aztán elkészítem az új iso-t. Ez is hiba nélkül elkészül. De!!! Amikor Yumival másolom külső pendrive-ra vagy HDD-re, 90%-nál megáll a másolás azzal, hogy no sources, és nincs elég hely a lemezen. Mi lehet a gond?
2017. okt. 11. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

2 5let:

Első: az x64-es változat > 4 gigánál ergó nem írható fel a fat32-es pendrájvra.

Második: a Yumi simán felvesz 2 iso-t is egymás után, mért kellett összefésülni?

2017. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ntfs-re formázom a pendrive-ot. Azért akarom összetenni, mert külön a kettő iso több mint 6 giga, egybe rakva meg 5 giga körül van. helytakarékosságból gondoltam megcsinálni. Köszi a választ! :)
2017. okt. 11. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!