Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Monodevelop (flatpak) nem...

Monodevelop (flatpak) nem tudom hozzáadni a mono-t miért?

Figyelt kérdés

A mono tutira telepítve van mert a konzolba lefuttatva a mono --version ra kiírja melyik van telepítve.


Mivel az ide ban nincs beállítva egyetlen mono sem ezért megpróbáltam hozzáadni a runtimeot.

Van ott egy add gomb amivel ezt meglehet tenni majd a hozzáadottak listájából azt is ki lehet választani melyik legyen a default.


A gond az hogy az add gombra előugró választó ablak amiben meg kell adni az elérési útját a mono helyének nem mutassa a mono mappát.


Van ez a hely /usr/lib/mono ezt el tudom érni fájlkezelőben de a monodevelop választó ablakában ezen a helyen nem lássa a mono mappát.


Segítség pls.


2017. okt. 14. 10:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Talán rendszergazdai jogosultsággal kéne megnyitnom az ide és akkor látná a mono mappát?
2017. okt. 14. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!