Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent alternatívák Windows...

UTorrent alternatívák Windows 10-re?

Figyelt kérdés

Eddig uTorrentet használtam, de elegem lett, hogy bárhogy állítom be, ha max-al tölt, használhatatlan addig a kliens, pedig nincs gyenge gépem (i5 16GB ram...)


Qbitorrent-et ajánlottak, de miután nagynehezen beállítottam, hogy jó legyen, egy egész éjszaka után 1MB-ot töltött fel...


Szóval szeretnék egy jobb klienst.



2017. okt. 14. 12:23
 1/7 meszike91 ***** válasza:
Deluge
2017. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én qbittorrentet használok évek óta, gyári beállításokkal is hibátlanul működik
2017. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gyári beállításokkal egyáltalán nem seedelt, és azt írta offline. Majd miután végre sikerült beállítanom a leírások alapján, akkor se igazán tudta hogy kell seedelni.

Mint írtam, egy megabájtot töltött fel egy éjszaka alatt. Másodperc töredéke alatt kéne annyit feltöltenie. (Sok leecheres torrenttel néztem)


Most az uTorrent 2.1.1-et próbálgatom. Elég fapadosnak tűnik egyelőre, de nem kell szenvednem a reklámok kigyomlálásával legalább.

2017. okt. 14. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Márpedig a qBittorrent seedel, ha a lehetőség adott, mindenféle állítgatás nélkül is. Mondhatom neked, a legbarátságosabb torrent kliesn, amivel eddig dolgom akadt. Arról nem a kliens tehet, ha a kapcsolatod valami miatt éppen korlátozott. Gondolod, hogy tömegesen használnák és ilyen elterjedt lenne, ha nem lehetne vele seedelni?
2017. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Régebben már próbáltam, akkor másik modemem is volt, azzal se sikerült működésre bírni. :/
2017. okt. 15. 14:52
 6/7 Proca válasza:

A szolgáltatónál is lehet a baki.

Nálam is ez volt a baj, csak feketén tudtam megcsináltatni. Valami ip. hiba volt a gond.

Legálisan tojtak a fejemre (5000ft-be fájt).

2017. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szolgáltatónál? De hát uTorrenttel működik rendesen.


Egyébként uTorrent 2.2.1-nél maradtam, azzal nincs gond és nem kell szórakozni azzal, hogy eltűntessem a reklámokat.

2017. okt. 25. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!