Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a CSGO skin...

Miért nem működik a CSGO skin changerem? Windows frissítés után van ez.

Figyelt kérdés

Aki nem tudná mi ez a program,annak mondom hogy ez egy ingyenes program,ami segítségével skineket tudsz igénybe venni,de ez nem is lényeges. Tudom,lehet érte VAC bant kapni,de ezzel hagyjatok légyszi!:)

Windows 10update után nem működik,de nemtudom mit ír mert orosz. Amit ki tudok venni belőle ,az : windows,0xc00000BB ..

Régebben is volt ilyen probléma,de akkor magától elmúlt,illetve a gép alaphelyzetbe állítása után jó lett. Minden ezzel kapcsolatos videót megnéztem,de 0xc00000BB típúsú hibára nem volt egy videó se. Próbáltam letölteni a fájlt,hátha ez a 0xc00000BB hiányzik,de az ilyen alkalmazások amivel le lehetne tölteni fizetősek. Ezt a hibát főleg indításkor láttam más videókban ,de nekem csak ennél a programnál írja ki. Valamelyik videóban láttam hogy pendriveről indítsam el,de ez sem működött (régen is volt ilyen probléma,es akkor a pendrive segített.)

Valaki tudja mi ez/hogy tudom javítani? Újratelepítés megvolt.

Ha volt valakinek hasonló problémája,akkor azt megköszönném ha leírná hogy ő mit tett. Csak normális válaszokat várok!



2017. okt. 22. 14:59
 1/5 animefan23 válasza:

Azért nem működik, MERT A SKIN CHANGER EGY $Z4R!

-semmire nem jó

-ki tudja mikor kapsz vac-ot

-nem csak skinekkel lehet élvezni a játékot

2017. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kössz az értelmes válaszodat...

Egy,leírtam hogy ezzel a vacos dologgal kapcsolatosan ne írjatok.

Kettő,én személy szerint sokkal jobban szeretek játszani skinekkel,és még jobban is megy valamennyivel..:) (késre gondolok,pl jobban mozgok)

De itt nem is ez a kérdés hogy szar-e vagy nem,hanem hogy miért nem működik :)

Ha szerinted szar akkor ne használd,ennyi.

Megkérdezhetném mi a rankod?

2017. okt. 27. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg a Windowsod visszaállítani egy régebbi verzióra. Nem tudom hogy megoldja-e de lehetséges ;)
2017. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvolt,akkor működött is,de frissíteni kellett mindenképp. A programmal volt valami,asszem az új update miatt nem működött ,de volt egy frissítés a skinchangernek és működik.
2017. nov. 5. 01:42
 5/5 anonim válasza:
használj Angol SkInChAnGeRt?????
2018. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!