Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10-ben miért nem...

Dasafilled kérdése:

A Windows 10-ben miért nem tudom a png fájlokhoz társítani a "Windows fényképnézegetőt"? Hol van ez a szoftver? Mintha nem is lenne a gépen, fel sem kínálja. A jpg-t viszont ezzel nyitja meg. Figyelem! A "fényképek" társítás az nem az!

Figyelt kérdés

Tiszta zavaros ez a Windows10! Próbáljátok ki, nem lehet!

Miért tünteti el a "windows fényképnézegetőt" a társításhoz felkinált szoftverek közül? (alapéretlemzések)


2017. okt. 23. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami registry edit-el elő tudod ezt hozni. Én is úgy csináltam. Nézz utána, már nem tudom melyik cikkben, meg egyáltalán melyik oldalon néztem ezt. Amúgy nem, nem zavaros a windows 10, átlátható csak meg kell szoknod az elrendezést mivel új, és egyértelmű, hogy az előző rendszerekhez képest hasonlóságot találsz csak.
2017. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nekem sajnos nem elég. Kellene valami további, konkrétabb segítség, nehogy elállítsak valamit :)
2017. okt. 29. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
2 módszer is létezik a problémád megoldására. Ha eleve egy régebbi windows-ról frissítettél windows 10-re akkor jobb klikkelsz bármelyik képre, rámész, hogy "Társítás..." és ott kikeresed a kérdéses programot, ott lesz a listában, meg fogod találni. A másik, mint említettem a registry edit. Utána néztem neked, van egy kis script amit ha elindítasz automatikusan átírja a registry-t úgy, hogy ott lehessen a listában ez a képnézegető program. Ezek után már minden egyszerű, mint az 1x1. Először is, mielőtt neki ugranál az egésznek hívd le a parancssort és írd be ezt: rundll32 "%ProgramFiles%\Windows Photo Viewer\PhotoViewer.dll", ImageView_Fullscreen - ezzel a paranccsal leellenőrizheted, hogy egyáltalán megvan-e a program maga a windows-odban. Ha előhozza a képnézegetőt akkor siker, jöhet a registry edit. [link] - a link, ahonnan le tudod szedni a programot. Kicsomagol, futtat, kész. Utána már a "Társítás..." menüpontban ott lesz a képnézegető is amit be is állíthatsz.
2017. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, próbálom!
2017. nov. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!