Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 frissítés?

Windows 10 frissítés?

Figyelt kérdés
Jelenleg Windows7-em van már pár éve, és eléggé meguntam. Az lenne a konkrét kérdésem, hogy lehetséges-e úgy frissíteni Windows 10-re, hogy megmaradjon minden a gépről?

2017. nov. 4. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ha veszel win10 telepítőt akkor ha a frissítéses telepítést választod minden megmarad a gépen,

frissítésnél megmarad az adat

a sima telepítésnél törlődhet

2017. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 P.O.C. ***** válasza:
100%

És az a poén, hogy még venni sem kell Windows 10 telepítőt.

Bár elvileg már több mint egy éve megszűnt az ingyenes áttérés lehetősége, ez csak annyiban igaz, hogy a Windows 7/8.1 rendszer nem tölti automatikusan a Windows Update -ről és nem ajánlja fel telepítésre.

De ha magad töltesz le Windows 10 telepítőt azt ugyan úgy ráfrissítheted a 7-esre és be is aktiválja magát utána.

2017. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

csak hogy az már illegális és ugye ha ilyeneket javasolsz azzal tettes társnak minősülsz, azért mondtam hogy venni kell

ha ő tud fű alatt rendezni vagy valami az már az ő dolga legyen :D de a neten be buktasd már lefele magad :D

ez kb olyan mint mikor az egyik terrorista vezér kiposztolta a facebookon hogy hol tartózkodik az amcsik meg helybe bombázták a helyet :D rá lehet keresni nyugodtan 1-2éve volt

szóval még egyszer mondom inkább vegyél hozzá szoftvert

amúgy napokba vonták vissza a legállis frissítésre való jogot, szóval ha tiszts szoftvert akarsz akkor veszel

mondjuk annak is meg vannak az előnyei a törttel szembe csak kicsit drága

2017. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vaaaaagy. Megveszed 3000Ft-ért a windows 10-et. Én leszedtem hivatalos oldalról a telepítőt, kiírtam pendrive-ra és telepítettem tiszta telepítéssel. Innen szedtem le: [link] - Ez után vettem olcsón aktiváló kulcsot hozzá azt jónapot. Ha érdekel privátban leírhatom az oldal nevét ahonnan vettem a kulcsot ennyiért. De amúgy is, aktiválás nélkül is használhatod a windows 10-et hogyha nem zavar a jobb alsó sarokban megjelenő aktiválós vízjel meg az, hogy nem tudsz a gépházból hátteret állítani meg kinézetet, start menü színt stb. Azért mondom, hogy gépházból mert attól még jobb klikk a képre beállít háttérként és beállítja háttérként. Csak is ennyi korlátozással kell együtt élned ha nem aktiválod.
2017. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 P.O.C. ***** válasza:

Miért lenne illegális?

Íme: [link]


Időközben meggyógyultam, csoda történt. Vagy bocs, de eltört a szemüvegem és még nem volt időm másikat csinálni.

Egyébként a kutya sem fogja ellenőrizni.

2017. nov. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Korábban már volt win10-em, csak már nem emlékszem rá hogy miért került vissza a win7. Azt hiszem valami driver problémám volt. Közben én is utánanéztem okával a dolgoknak, és úgy néz ki meg fogom venni inkább, az a tiszta. Mindenkinek megy a zöld pacsi, köszönöm!
2017. nov. 5. 07:28
 7/17 AntZ ***** válasza:

#3 Nem illegális:

[link]

2017. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7 te most egy olyat linkeltél be hogy akik akadálymentesítő funkciót használnak....

az nem az egészen véletlenül hogy a felhasználó esetleg látás sérült vagy valami és úgy használja a windowst??

2017. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

20170510_windows_10_500_millio_telepites_felhasznalok_szama_szamitogep


"Ez már csak azért is esélytelen, mert a W10 akkor terjedt csak igazán, amikor a megjelenés utáni egy évben ingyen lehetett rá frissíteni – mióta pénzért lehet beszerezni, értelemszerűen lanyhább a felhasználói érdeklődés."


ebből kifolyólag gondolom hogy ami csak volt legálisan ingyenesen frissíthető szoftver akkor már nem legális ha most frissíted....

mindenkinek szíve joga hogy mit csinál otthon, de ha már vagy olyan okos hogy megcsinálod magadnak mondván"hogy senki nem nézi meg" akkor legalább legyél olyan értelmes, hogy neten ne kezdj már el vele dicsekedni

2017. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2017. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!