Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy a 90'es években kiadott...

Egy a 90'es években kiadott repülős játéknak mi lehet a neve? (régen rengeteget játszottunk vele és újra szeretnénk vele játszani)

Figyelt kérdés
Furcsa környezetben játszódó 2D-s pályákon kellett benne konkáv deltoidokkal repülni, és levadászni a másikat. 2 játékosos tudott vele játszani egy billentyűzetről. Az egyik repülő piros, a másik zöld színű volt. Platformokra kellett művészi pontossággal leszállni valamint innen is indult a játék. Ezeken a platformokon töltődött fel az élet, az üzemanyag és a fegyverkészlet is. 4-4 fegyvermód közül lehettett választani. Ha valakit kilőttek annak a repülője -mint egy tüzijáték- felrobbant és a részei is sebesítették a másik játékost. A játék nehézsége a szűk pályákon kívül, a gravitáció elleni küzdésben is rejlett, de úgy emlékszem hogy pályánként ezt is lehetett változtatni (változott). Én 2003-2004 körül játszottam ezzel a játékkal először általános iskolában Pentium2-s gépeken, de biztosan sokkal régebbi játék volt.

2017. nov. 6. 21:12
 1/2 anonim válasza:
flight unlimited
2018. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
bocs. hulyeseget irtam....
2018. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!