Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minden program futtatásánál...

Minden program futtatásánál ez a hibakód jelenik meg:0xc00005. Csináltam rendszervisszaállítást ill. leszedtem egy win frissítést, mert gyanúsan egybeesett a frissítés es a hiba jelentkezése, de semmi, és sajnos nincs több ötletem. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Operációs rendszer? Gondolom azt nekünk kell kitalálni. Frissítés számát is. Ráadásul a leírás alapján ugyanazt a frissítést szedted le újra, mint ami a hibát okozta. Persze nyilván nem erről van szó, mert gondolom nem vagy hülye, csak nem tudsz fogalmazni.
2017. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Robivosi ***** válasza:
2017. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Őő, hulye nem vagyok, fogalmazni is tudok, csak rutintalan vagyok, sosem csinaltam meg ilyesmit.

Win10 van a gepemem, a frissites száma pedig kb4040724


Köszi, hogy írtál ;)

2017. nov. 13. 11:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, ezt már en is megtaláltam, ez adta az otletet, hogy a windows update-vel lehet a gond, le is szedtem egy frissitest, de sajnos semmi nem valtozott :(
2017. nov. 13. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csak időnként kapcsolnám be a windows updatet, pl olyankor, mikor látványosan lecsökken az ehhez hasonló kérdések száma. (Szóval kb soha :D)
2017. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 007Prof ***** válasza:

Legközelebb simán írd be a hibakódot a Google keresőbe.

Fél másodperc alatt dobta ki a találatot:

[link]

Mindenképp nézd meg!

2017. nov. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!