Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10 tényleg nem elég...

A Windows 10 tényleg nem elég stabill?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm szerint nagyon bugos és kémkedik a felhasználókról adatot gyűjt. Pár hete próbáltam a media creator tools-al telepíteni, de valami orosz cuccokkal pakolta tele a gépemet. A böngészőbe a kezdőlapot is megváltoztatta. Ezek után nem nagyon merem telepíteni esetleg csak CD-ről. Érdemes tehát Win 10-re váltani vagy maradjak a Vistánál?

2017. nov. 13. 11:01
1 2
 1/12 Robivosi ***** válasza:
26%
A Vistát is felejtsd el! Minimum win 7. Nagyon bevált stabil rendszer. A 8 nem igazán jó és hát igen... a win 10 sem tökéletes. Főleg frissítés után jönnek elő a problémák.
2017. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Kutya baja a win10-nek, nem tudom miért kell siránkozni.
2017. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Nagy frissitések után pocsék a Win10. Ez a valóság, éppen ezért a régebbi laptopon maradt a Win7 Home Premium. A Win10-nek évek kellenek, mire stabil lesz.
2017. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Azt tapasztaltam, hogy win 10 az új (támogatott) gépeken működik tökéletesen régebbi cuccokon sokaknál okoz problémát. Nekem új konfigom van, minden tökéletes, a frissítések után is, de régebbi konfigomon fagyogatott.

A kémkedés dolog minden új Windowsnál előjön, ezzel nem kell foglalkozni

2017. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
A kezdeti nehézségeken túl van.Csak olyan gépre ajánlott feltenni amelyikhez kiadott az összes hardvergyártó W10 drivereket.Ezek hiányában lehetnek problémák habár elég sokat kiküszöböltek.Azok a problémák amik megjelenésekor voltak már nincsenek.A mikrofos mindig is kémkedett csak titokban, ezt a 10 óta felvállalja és közli, innen ered a hiszti. Már az XP is összeomlott ha eltávolítottad az összes microsoft kémrobotot,ez azóta sem változott.
2017. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Új gépem van, eredeti Win 10 tisztán telepítve, soha semmi baj nem volt vele az utóbbi egy évben.
2017. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-5 éves konfig, 8.1-ről frissítve folyamatosan, soha semmilen probléma nem volt vele, sem akkor amikor videokártyát cseréltem (AMD -> NVidia), sem akkor, amikor CPU-t. Ilyet korábban Windows nem viselt el, szerintem jó úton járnak... :-)
2017. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"valami orosz cuccokkal pakolta tele a gépemet"


Bocsi, de érdekelne, hogy jogtiszta win10-et próbálsz telepíteni?

2017. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a vicc ebben az egészben hogy van aki úgy gondolja hogy a Windows kémkedésével nem kell foglalkozni. Igen ám de már nem csupán felhasználói szokásokat vadászik le a nyilvános mappából hanem privát személyes adatokat úgy mint nyaralási fotók, számlaszámok, email és dokumentumokba jegyzett biztonsági jelszavak stb.

Egyébként pedig fogalmam sincs mennyire stabil a Windows 10 mert teljesen mást használok, amúgy szívás mert friss telepítés után szépen fut a randája de azonnal frissít és utána lomha lesz.

2017. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Szóval nem használod, de tudod, hogy lomha lesz. Ééérdekes...
2017. nov. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!