Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a neve a videó szerkesztő...

Mi a neve a videó szerkesztő programoknak, melyek nem túl bonyolultak, képesek lassításra, vágásra, és hang cserére?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Meglepő módon video editornak szokták nevezni őket.
2017. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Egyszerű, de használható videószerkesztők.
2017. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
konkrétumokra vagyok kíváncsi. NCH videopad, és Ulead video studio amiket én ismerek. Más egyéb?
2017. nov. 15. 02:18
 4/4 tabaki ***** válasza:

Ja, hogy példákat szeretnél... Nem ismerem a Window Movie Makert a mai formájában, de a régi változata nagyjából megfelel a leírásodnak. Ilyen talán a VSDC, a Hitfilm Express, a DaVinci Resolve Lite is. Ha nem ragaszkodol az ingyenességhez, sokan dicsérik a Filmora, a Camtasia és a PowerDirector programok kezelhetőségét. Meg kell mondjam, én közelebbről nem ismerem egyiket sem. Blendert használok, amelyben szintén kitűnő és elég egyszerű videószerkesztő van (BVE) -- ha már magán a meglehetősen összetett és elsősorban nem erre való programon belül eligazodol.

Találsz még sok egyebet, ha rákeresel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vide%F3szer..

Szerintem járj utána, hogy melyik mit tud, egyáltalán nem biztos, hogy te is azt találod a leghasználhatóbbnak, amit én a mások véleménye alapján annak gondolok.

2017. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!