Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mac OS X 10.6 Snow Leopard...

Mac OS X 10.6 Snow Leopard nagyobb élmény indexe van mint mondjuk a win7-nek vagy az xp-nek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Élmény index? ezt hogy kell érteni részedről?
2014. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
élményre gondoltam,vedd le az indexet
2014. jan. 12. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés, hogy melyik rendszert jobb használni? Ez egyénenként változó, mindkettőnek vannak erősségei. OS X látványosabb, ha erre vágysz.

Ugyanakkor azt ne felejtsd el, hogy mezei PC-re hivatalosan nem lehet feltelepíteni, és a hackelt változatot is csak olyanra érdemes telepíteni, ami hardverben alig tér el egy igazi Mactől (tehát ugyanolyan típusú VGA, hangkártya...), különben szenvedhetsz a driverekkel.

2014. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
látványosságra gondoltam igen
2014. jan. 12. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Értem, tehát csak simán élmény.

(Csak azért kérdem mert a Windows 7-ben van ilyen hogy Élmény index de ez a hardverek erősségének függvényében változik)


Számomra egy operációs rendszer futása nem jelent élményt...

Egy film amit megnézek, egy játék amelyikkel játszom az igen, de az alap op rendszer nekem még semmiféle élményt nem biztosított...tök ugyanolyan mindegyik, a 98, a Me, az XP, a Vista, a 7 tökmindegy mind csak alapnak valók a többi program futtatására

2014. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!