Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyivel nagyobb élmény egy...

Mennyivel nagyobb élmény egy 40" kijelzőt nézni játék közben mint egy 22" osat?

Figyelt kérdés
Megéri venni egyet? Ad annyi plusz játékélményt?

2016. jan. 21. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Közelről nem jobb, sőt szerintem rosszabb.

Fél méterről a 40 col-t már nem látod be rendesen.

2016. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, tapasztalatom alapján, hogy ha 2 méternél közelebb vagy a monitorhoz, akkor a 30"-nál nagyobb kijelző kifejezetten idegesítő. Legalábbis számomra. Nekem 1 méterről a 27" vagy 24" az ideális.
2016. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Trevor. ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten zavar, ha kicsi egy monitor pixelsűrűsége. 42" és Full HD az 55 PPI, ami szerintem nagyon kevés. TV esetében oké, de monitornál nehéz a betűket kiolvasni (bár ha messziről nézed, illetve játszol, akkor annyira nem zavaró).
2016. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BM-Striker ***** válasza:

Ha megfelelő távolságból nézed, akkor bizonyos játékoknál jobb mint a kicsi, de közelről nem olyan jó nézni ha 1080p vagy 1440p felbontása.


Én azt mondanám nem éri meg.


Ha 40 colos TV 4k-s akkor hasznos, de akkor is inkább ez extra munkafelület miatt másodlagos kijelzőnek, mivel 4k játékra jó gépek még túl drágák.

2016. jan. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!