Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom Excelben a...

Miért nem tudom Excelben a darabteli, és fkeres függvényeket lehúzni úgy, hogy működjenek is?

Figyelt kérdés

Eddig működött. Most beírom egy cellába, lerögzítem az attribútumokat is, minden süti lenne, de ha lehúzom, akkor bár a kódsorban a sornak megfelelő függvény szerepel, a kiírt eredményt csak másolja az első sorról... ha rákattintok a cellára, belekattintok a kódba, és nyomok egy entert, csak akkor frissíti a cella eredményét.

Ez MIÉRT VAN? Nagyon nem akar 1200 sort végig enterezni



2017. nov. 29. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az összefűz-függvénnyel csinálta ezt a héten, a képlet jó, le van húzva a tartományba, de maga az eredmény csak akkor frissül ha nyomok rá egy CTRL+S-t (tehát nem frissíti az eredményeket mentésig). Nézd meg hogy azzal működik-e.
2017. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmivel nem működött a fő adatlapomban. Ott valami begépelési vagy védettségi biszbasz lehet, nem tudom, cégtől kapott anyag. Mikor lementettem külön txt-be a sheet-eket, majd vissza export excelbe, először akkor se ment, de bezárás előtt mindig feldobta a "biztos hogy törlöd a vágólapon maradtakat?", így gondolom az is beleszórakozott.

Nem tudom, eléggé sokat emlegetem Bill bácsi anyukáját

2017. nov. 29. 17:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a control+s-el is. A vicces dolog, hogy azóta meg már egyből frissíti lehúzás után, azaz megoldódott ez a gond még az eredeti teljesen másik táblában is. Pedig ugyan úgy csináltam mint az előző 34 alkalommal mikor nem ment :DDDDDDDDDDD hát kajak nem is akarok logikát keresni ebben, nem értem, teljesen nem értem, valahogy most jó
2017. nov. 29. 17:11
 4/4 Kőváry Orsolya ***** válasza:
100%

Mert véletlenül átállítottad az automatikus számításról manuálisra. F9 funkcióbillentyű el fogja végezni neked a számolásokat.

Vagy állítsd vissza automatikusra: Képletek fül / Számolási beállítások / Automatikus

2017. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!