Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám átkonvertálni a...

Iachzsolt kérdése:

Hogyan tudnám átkonvertálni a . SWF típusu fájlokat ay adataimra amelyeket az EaseUs data recovery wizard-al sikerűl visszaszerezem a formázott merevlemezől?

Figyelt kérdés

Sajnos egy sikertelen windows visszaállitáson vagyok túl. Valamilyen különleges oknál fogva a windows a visszaállítás mellett még a particióimat is formázta amelyeken jó pár értékes adat is volt. Kipróbáltam több ilyen adatvisszaszerzős aplikációt is, de az ingyenesek nem segítettek, és sajnos nem sok műküdő "kölcsönkérhető" fizetős aplikáció elérhető. Szerencsére Ncore barátomnak volt egy "kölcsönözhető" aplikációja, az EaseUs data recovery wizard. Ez tök jól működik a youtube tutorial videók szerint is.

Az én esetemben sajnos, ez az app nem találta meg olyan szépen a képeket-videókat mint a tutorialban, hanem ilyen tök nagy méretű .SWF típusu fájlokat kreált.

Van lehetőség ezekből a fájltípusokból kiszedni az adataimat, vagy esetleg van valamilyen más aplikáció amellyel valóban sikerűlne ezt összehozni?



2017. nov. 30. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Swf amit a flash player lejatszik, lehet a bongeszod ideiglenes tarolomappajat recoverelte. Nincs hova alakitani ilyesmit.
2017. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!