Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan zeneletöltő...

Tudtok olyan zeneletöltő programot Iphone telefonra ami ingyenes?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy internet nélkül meghallgathasd a letöltött zenét és ingyenes alkalmazás.

2017. dec. 1. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Minek ingyenes? Iphonera volt pénz legyen zenére is
2017. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valahol sejtettem ezt a választ is. Nem szeretnék 300Ft-kat kidobni zenére amit lehet már másnap meg unok. De irigykedjél csak, amúgy meg nincs mit irigyelni, mert az Iphone is csak divat telefon, nekem pl nem tetszik a rendszere, de ha már megvettem használom (nem menőből vettem hanem mert dicsérték). Azt még hozzáteszem, hogy nem átlátszó tokba hordom haanem rendesen befedve, hogy még az alma se látszon, ugyanis nem szeretek dicsekedni.

Légyszives a kérdésre válaszoljatok.:)

2017. dec. 1. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Maximum ha Jailbreak-eled, és mókolsz rá valami külsős programot. Alapból minden az iTunes-hoz van kötve, nincs ingyen ebéd. Mielőtt megvetted, nem mondta senki, hogy ez egy zárt architektúra?
2017. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem zenehallgatás céljából vettem. :)

Ha gépre letöltöm a zenét és gépről a telefonra akkor a Fájlokban benne lesz?

2017. dec. 1. 20:23
 5/6 csempéző vizipisztoy válasza:

Szia!


Persze, benne lesz. Erre való az iTunes. Bármit rátudsz tölteni. Képet, videót, zenét.

2017. dec. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. dec. 2. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!