Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom leállítani a...

Hogyan tudom leállítani a Windows update-t?

Figyelt kérdés
Alapból le vannak tiltva a frissítéssek a gépen (win7). Viszont tegnap lefagyott és miután újra indítottam és később ki akartam kapcsolni talált 196 frisstitest amit elkezdett telepíteni. Hogyan tudom megakadályozni h amikor legkozelebb bekapcsolom, ne telepítse a frissítéseket? A netet megszakítom, az ok, de valamit lehet tenni még ellene? Köszönöm a valaszokat

2017. dec. 7. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
2017. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le az Automatikus frissítések service indulását. Ezután már nem fog letölteni semmit és olyan régi, elavult, javítatlan, biztonsági és egyéb hibáktól hemzsegő, rád és másokra is veszélyes rendszered lehet, amilyet csak akarsz. Hidd el, lehet úgy is kalóz Windows-t működtetni, hogy minden frissítés fent van és naprakész a rendszered, nem mászkál be rajta, aki csak akar, de ha neked így jó...
2017. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
ez engem is érdekel
2017. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Ha “normális” gépem lenne, igazad is lenne, ez viszont nem egy otthoni használatra szánt gép, hanem speciális szerver gép, ahol nem véletlen vannak alapból letiltva a frissítések mert csak ártanának neki és utána akadályoznának a munkában. Tehát ha legközelebb bekapcsolom és kihúzom a netkabelt, akkor át idom valahogy ugrani a frissítést?
2017. dec. 7. 11:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem agyon szakember, tehát nem én építettem a gépet, ezért írtam ki a kérdést.
2017. dec. 7. 11:26
 6/7 coopper ***** válasza:

Szia.


#2-es leirta, hogy mit kell csinálni, itt elolvashatod azt is hogy hogyan kell csinálni : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Sok sikert.

üdv.

2017. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. dec. 7. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!