Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 update miatt nem...

Windows 10 update miatt nem működik a gép?

Figyelt kérdés
Este lekapcsolás elött frissített. Ma amikor bekapcsoltam kb 4 órán keresztül frissített az eredménye az volt hogy ebből a 4 órából 1-et arra töltött el hogy kiírja hogy ,,néhány változtatást csináltunk arendazeren" vagy mit és utánna 1 óráig semmi t se csinált csak fekete kép. Újraindítottam akkor ugyan ez várt. Negpróbáltam bejelentkezés után egyből ctrl alt del-vel újraindítani de akkor meg vagy csak egy fekete képernyőt kaptam bejelentkezéskor vagy bejelentkezés után elkezdett bejönni a tálca de utánna egyből barna függőleges csíkokat kaptam. Esetleg valaki tudna megoldást hogy használhassam a gépemet

2017. dec. 7. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

A frissítés rendbenlement?


A videódrivered friss?


Menj e az eszközkezelőbe, és a videókártyánálnyomj egy driver frissítést az internetről automatikusereséssel.

2017. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A frissítésről azon kívül amit leírtam nem tuok többet mert aludtam inkább mint hogy azt nézzem ahogy frissít. A drivert meg nem tudom megnézni mert mire megjelenik a tálca egyől kapok is egy fekete képernyőt de eddig nem volt a driverrel baj.
2017. dec. 7. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 gratulálok.

" nem működik a gép"

Meg lehet próbálni egy javítással oly módon h csinálsz egy valamilyen telepítő eszközt (lemez, usb) – elindítod a telepitést és még az elején a javítást választod.

Ez olyankor szokott előfordulni ha egy frissítési folyamat félbeszakad. Remélem sikerül.

2017. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyik indítási próbálkozásomnál feljött egy windowsos rész ahol lehetett minden féle visszaállítást meg hasonló dolgokat csinálni azt esetleg nem tudod hogy tudnám ismét megszülni? Esetleg van valami mód arra hogy adatokat meg tudjak menteni?
2017. dec. 7. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
2017. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés megpróbálom akkor a windowst újrarakni a személyes fájlok megtartásával remélem akkor jó lesz... Köszönöm a segítséget ha lenne még valami probléma akkor majd írok ide
2017. dec. 7. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Már írtam hogy válaszd a javítást ilyenkor nem töröl semmit, javítja a hibás fájlokat és minden megy tovább.
2017. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen csak nem igazán van fölösleges usbm meg dvdm és nem hiszem hogy meg tudnám csinálni a helyreállító meghajtót a géppel ilyen állapotban...
2017. dec. 7. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!