Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A retekért nem működik csak...

A retekért nem működik csak úgy elromlott ez a program és összeomlik miért tök idegesítő már?

Figyelt kérdés

[link]


ezzel a szeméttel nem lehet összerakni a programot mert a compiler crashel és eddig semmi baja nem volt hát egyik napról a másikra ha semi ne változott vele aKKOR MI A BAJ!!


2017. dec. 18. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy könnyebb lenne neked utánanézni, mert te tudod, mit csináltál. De már ott elrontottad, hogy a gyakorikérdésektől várod a megoldást a Google helyett, ráadásul nem is a Programozás alkategóriában. :)
2017. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a programozás a programkódok hibáival foglalkozik nekem a program tolódott el - a googlet meg nem használom. van sokkal jobb keresőmotor. de aki tudja írhat ha nem én utánanézek. hiába újratelepítettem megint összeomlik.
2017. dec. 18. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
A képet még nem sikerült megnéznem, talán ez a program felelős a begépelt szöveg tagolásáért? XD
2017. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Telepitsd ujra.
2017. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem telepítem ujra még1× a kukába kivágtam
2017. dec. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!