Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A War Thunder nevű játékban...

A War Thunder nevű játékban hogyan kell nyerni?

Figyelt kérdés
Egy csomót nyertem már de nem tudok rájönni hogy konkrétan mit kell csinálni...az összes földi egység elpusztítása vagy mi? Vesztettem már úgyis hogy az 5 gépből még csak 1-el voltam a többi még meg volt.
2017. dec. 21. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
El kell foglalni a bázisokat is.
2017. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tobb jatekmod van, meccs elott ki is irja a feladatokat, de sok lehetoseg van:

-minden foldi egyseg elpusztitasa.

-bazisfoglalas, 1-2-3 bazissal, egyik csapat tobbet foglal akkor a masik csapat pontokat veszit, a fenti kek/piros csik jelzi, itt a foldi egysegek is beleszamitanak, de nem eleg a gyozelemhez.

-bazisbombazas, eloszor a kicsik, majd utanna bombazhato a nagy repter is, amig nincs lerombolva a kicsi a nagy repter immunis a bombakra, ugyanugy pontot jelent a foldi jarmu de nem eleg a nyereshez.

-levegoben levo bazis foglalasa es megtartasa.

-garantalt gyozelem ha a fentiek kozben az ellenseg jatekosai mind elveszitik az osszes jarmuvuket, ez eleg ritka meccs.

2017. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!