Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A mikrofont érzékeli a gép,...

A mikrofont érzékeli a gép, viszont rohadtul nem akar semmit se felvenni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már régóta szenvedek ezzel a problémával és ma úgy döntöttem hogy felrakom ide kérdésként, hátha valaki tud benne segíteni.

A probléma a kvöetkező:

Van egy működő fejhallgatóm (mikrofonos) amit akár előre, akár hátra a gépbe bedugva nem vesz fel semmilyen hangot, annak ellenére hogy a gép és a Relatek HD Audio érzékeli hogy valamit bedugtak.


A Relatek ezt mutatja nekem:

[link]


A vezérlőpult, hangok menüben is maxra fel van húzva mniden a mikrofonnál, de semmi.


Ötlet hogy mi lehet a probléma?



2017. dec. 23. 20:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Érdekes módon input jel nem figyelhető meg a relatekben. Az meg miért van?
2017. dec. 23. 20:49
 2/2 Hominida ***** válasza:
A hangvezérlők általában egyszerre egyetlen eszközről tudnak felvenni, noha többnek a hangját is le tudják játszani. A kép szerint egy asztali mikrofon van beviteli forrásként beállítva. Tudom, hogy néha sokáig kell kutatni a mindenféle keverők és vezérlőultok között, mire megtaláljuk a beállítási lehetőséget, és nem tudom, hogy te ezt ellenőrizted-e már.
2017. dec. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!