Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Xp Sp3 hoz, ha azt...

A Windows Xp Sp3 hoz, ha azt Satára akarjuk telepíteni, és az Achi módot be akarjuk kapcsolni, minden esetben kell külön SATA driver, (amit vagy floppyról töltünk be, vagy Nliteval integráljuk bele)?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan, hogy tartalmaz már néhány sata drivert az Xp telepítő (a teljesen módosítatlan, bolti Cdre gondolok)? Mert hallottam úgy,hogy az Nforce 3,és 4esetében tartalmazza.
2017. dec. 25. 07:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiság a kérdésem!Főleg egykori Nforce4 chipsetes laptulajok válaszoljanak!
2017. dec. 25. 07:45
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Chipsettől függetlenül kell driver! Az alap XP SP3 nem támogatja az AHCI -t.


Amúgy a Floppy -s módszer nekem nagyon sokszor nem működött. Az integrálás a biztos.

2017. dec. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem értem azt,hogy olvastam olyat a Ph!-n,hogy valakinek Nforce4chipsetes lapra sikerült Achi módban gyári,módosítatlan Sp2!-t telepíteni!És ezt floppyzás,integrálás nélkül!
2017. dec. 25. 10:16
 4/4 T/Z ***** válasza:

Amúgy miért olyan fontos ez a kérdés?

Úgy értem, ha csak kíváncsiságbók kérdezed,akkor nem mindegy?


Ha meg azért kérdezed, mert a későbbiek folyamán kell majd telepítened ilyesmit, akkor ne arra bazírozzál, h nForceos lapon nem kell majd külön driver floppyn, inkább készíts egy telepítőt.


NLite-al bele kell integrálni, akkor nincs vele baj.

Nem olyan bonolult megcsinálni, jó leírások voltak hozzá régen Prohardveren (Logouton asszem).


Amúgy sem hiszem, h lesznek itt olyanok, akik erre tudnak neked érdemben válaszolni, pláne, h az XP-t már nemigen használja senki, ha nem muszáj.

2017. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!