Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims letöltése dvd-ről?...

Sims letöltése dvd-ről? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nem indul el a letöltés, kódot sem tudok beírni-. Most ott tartok, hogy megvan az Origin fiók, meg is találtam ott hol lehet kódot írni illetve találtam egy segédanyagot a dvd-hez, de a 8. pontot nem értem, hogy az mit jelent??????

[link]



2017. dec. 25. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs is értelme, szerintem tele van elgépeléssel. De most komolyan egy játék feltelepítéséhez segédanyag kell? Beteszed a lemezt, elindul magától, next next next és kész.
2017. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Épp ez a lényeg, hogy beteszem a lemezt és nem indul el!!!!!!!!!!!
2017. dec. 25. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha Originen aktiválod akkor onnan telepíteni fogja. Ma már nincs szükség a DVD-re, mert a játékok online aktiválókóddal kerülnek csomagolásra, és egyre inkább az lesz a jellemző hogy internetelérés nélkül nem is működnek majd. Sims4 esetében is teljesen működőképes lesz ha kihagyod a DVD-t, és csak a benne lévő kódot aktiválod online, majd online letöltésre és rendszeresen frissítésre kerül a játék, amit szintén az online profilba való belépéssel és élő netkapcsolattal használsz.


Ha olyan speciális körülmények vannak hogy valakinek még sincs internete, akkor második lehetőség még a dvd-ről való telepítés.

2017. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most már teljes a káosz a fejembe:Használjam a dvd-t, ne használjam???. Használnám én, de nem indul el, viszont az origin fiókot sikerült létrehozni, itt kéri is a kódot. De ez a cikk meg azt írja, hogy ha dvd-ről akarom, akkor figyeljek arra, hogy nem origin-ről töltsem stb. Ha originről akarom letölteni akkor meg goondolom nem kell a dvd. De akkor minek lehet így megvásárolni?? Úgyhogy fogalmam nincs hogyan kezdjek neki lemezzel vagy anélkül??

Ez meg csak jól összezavar most :(

[link]

2017. dec. 25. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:

A másik kérdésednél részletesen megválaszoltam a linkhez kapcsolódó lépéseket. Ennél a kérdésnél pedig az előtte lévő válaszban van leírva a magyarázat:


- ma már nem kell DVD a játék telepítéséhez, ezért van benne online aktiválódód. Ha itt aktiválod mert van internetelérésed akkor soha nem kell a lemezt használnod.

- Azért van lemez a dobozban, hogy akinek nincs internetelérése az nem tudja az aktiválókódot sem beírni és online telepíteni sem a játékot, akkor neki marad a lemezről telepítés.


Semmi bonyodalom nincs abban amit csinálsz:

1. elindítod a dvd-ről való telepítést (ha mindenáron ezt akarod)

2. amikor elér a megfelelő lépésig, kérni fogja hogy jelentkezz be origin-re, írd be az aktiválókódot, stb...

3. mikor ez megtörtént, onnantól online telepíti a játékot.


A másik lehetőség hogy te magad lépsz be az origin programba, beírod a kódot, megjelenik a játék a könyvtárban és ott lesz a telepítés gomb. Itt megint online telepít.


____________


Ne foglalkozz azzal hogy mit ír az általad linkelt segédoldal. NEM LEHET elrontani amit csinálsz, csak arra figyelj hogy abba az Origin profilba legyen belépve, ahol aktiválni akarod.

2017. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséged. Az egész probléma ott kezdődött, hogy ugyebár volt ez a dvd, betettem (mert azt gondoltam erről kell telepíteni, minek adták volna ha nem ezért) és elindítottam, de az első oldal után , mikor rányomtam a folytatásra semmi nem jött be. Se az hogy hozzak létre origin fiókot,(külön megkerestem az origin weboldalát és onnan letöltöttem és létrehoztam a fiókomat) se az hogy kódot írjak be. Itt kezdődött az olvasgatás, és az összezavarodás.

Jött akkor ugye, hogy be se kell tennem a dvd-t az Origin-ba írjam be a kódot és telepítsem onnan a játékot.

De még mindig ott motoszkált a fejembe hogy akkor minek a dvd :D :D :D és, hogy arról miért nem indul el semmi????

De akkor ja jól értem nem is érdemes ezen kínlódni, hogy miért nem indul el a DVD. Menjek be az Origin fiókomba, írjam be a kódot ott beteszi gondolom a játékok mappába, és onnan remélhetőleg letölti nekem a gépre a játékot.

A dvd-t meg tegyem be a fiókba???

Kb ennyi lenne a lényeg? :D

2017. dec. 25. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a leggyorsabb és legegyszerűbb módja. A DVD már csak dísznek való, az online kód által minden a netről fog lejönni (a teljes játék is). Még attól sem kell félned hogy elírod a kódot, mert ha elütés van benne akkor nem fog semmit aktiválni, és korlátlanul lehet próbálkozni (esetleg rátesz 1-2 óra várakozási időt ha túl sok rossz kódot adtál meg, de ez szinte kizárt hogy ne tudj egy kódsort maximum 2 próbálkozásból bevinni).
2017. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, dvd ment a fiókba, Origin-ba beírtam a kódot és szépen csinálta végig !!!!!! :)))))
2017. dec. 25. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!