Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha most felteleltettem a...

Ha most felteleltettem a Windows XP SP3-at egy régebbi gépre, akkor telepítsem fel az eddig megjelent frissítéseket?

Figyelt kérdés

Szükséges frissíteni, vagy elég ha a SP3 fent van?

Vírusirtó van rajta: ESET Smart Security 10

A gép:

Intel Core 2 Duo

2 gb ram

150 gb hdd



2017. dec. 25. 12:29
 1/5 Argloss ***** válasza:
100%
Ha nem telepíted, akkor lesz benne több ezer olyan ismert biztonsági hiba, amin a kártevők a vírusirtó mellett is besétálnak a rendszerbe.
2017. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az SP3 után cca 200 frissítést adtak még ki. Én telepíteném.

Csak épp nemnagyon lehet, mert se a live, se az offline frissítés már nem működik az XP-re

2017. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre a gépre egyébként felmenne egy Windows 7 (de megkockáztatva akár egy Windows 10: https://www.youtube.com/watch?v=umzjtTpnxw8 ) is - ahhoz legalább van terméktámogatás.

Vagy félve megkérdezve: (Ubuntu/Linux Mint/Debian) Linux - valamilyen kisebb rendszerigényú ablakkezelővel (XFCE, LXDE)?

2017. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Telepíts rá Windows7-et, ráadásul Eset Internet Security11-et, mert megszűnt az Eset Smart Security10.
2017. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyi használja ezt a gépet (ez volt az én gépem ezelőtt). Volt már rajta Windows 7 és 10 is, de mivel egy nagyon gyenge integrált videokártya van benne, ezért még a Youtube videók és a filmek is laggoltak rajta (nem bírta a fullHD monitort). XP-n pedig nem akadnak rajta a videók.
2017. dec. 25. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!