Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Automatikus javítás...

Windows 10 Automatikus javítás nem sikerül, nem indul a gép?

Figyelt kérdés

Üdv.

Windows 10 van a laptopomon, délután amikor kikapcsoltam valami frissítéseket telepített.

Most mikor próbálnám bekapcsolni, először kiírja hogy Felkészülés az automatikus javításra, majd diagnosztizálás. Aztán "Az automatikus javítás nem tudta megjavítani a számítógépet".

Gyárilag rendszer nélkül volt, aztán egyik barátom tette rá a Windows 10-et még tavaly nyáron (azóta gond nélkül ment mostanáig).

Mit lehet ilyenkor csinálni a géppel?



2017. dec. 30. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Újratelepíteni, vagy régebbi mentést visszaállítani (ha van).
2017. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt írja, hogy nem található régebbi biztonsági mentés.

Kicsit már idegesít, hogy fél év alatt másodszor cseszi el a frissítés a gépet (először még az automatikus javítás megoldotta, de most már az sem segít).

Szerintem előkeresem a Windows 7 telepítő DVD-t és feltelepítem azt a gépre.

2017. dec. 30. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. 2GB Ram vagy afölött semmi hátrányát nem fogod érezni Win10-hez képest. (Én is most tértem vissza Win7-re. 4 hónap alatt 3-szor lett újrarakva a 10-es. Először sima használat közben kaptam kékhalált (vagyis azt a kék háttér alapú szomorú szmájlit), utána csak a gyári vírusvédelmet használtam így sikerült beszedni kb. 2 hét alatt egy olyan vírust ami azonnal tönkrevágta az egész gépet, majd legvégül szintén ugyanaz mint neked, hogy frissítés után nem lehetett elindítani.)
2017. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia :)

Ilyenkor általában, frissítés után nem települnek a friss driverek, ez okozza rendszerint a problémát. Próbáld pendrájról, ha van mentésed , újra indítani.Win7 telepítője is képes megjavítani, elméletileg :)

Sok sikert.

2017. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen a héten örökre itt hagyom ezt a fos Win10-t. 150 gigából már csak 103 giga szabad a C meghajtón a sók frissítés miatt. Nálam mindig tölt valamit a gépemre a Win10 de nem tudom mit, a frissítéseknél nem látom hogy frissülne, a nagybátyám gépét is jól el rontotta a frissítés nem működött a star menü se a értesítések sem , szerencse a frissítés meg oldotta, most meg még jobban be lassul neki proci miatt ki adott frissítés miatt.
2018. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!