Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DirectX Runtime PROBLÉMA...

Snroli kérdése:

DirectX Runtime PROBLÉMA (DXError. Log és DirectX. Log)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval a tegnapi nap megpróbáltam letölteni egy játékot (Kholat PROPHET), és minden tök szupernek tűnt addig, amíg el nem indítottam a játékot.


Amikor ráklikkeltem a játékra, azt írta hogy: "The following component(s) are required to run this program: DirectX Runtime."


Gondoltam akkor, töltsük le ezt a DirectX Runtime dolgot.... Hát letöltöttem, és még egy hibaüzenetet kaptam:


"An internal system error occurred. Please refer to DXError.log and DirectX.log in your Windows folder to determine problem."


Szóval tovább kutattam, kutattam, kutattam, habár semmi hasznosat nem találtam. Namármost, nem vagyok egy számítógép zseni, de megpróbáltam letölteni újra ezt a programot, megpróbáltam úgyis hogy lekapcsolom az antivírus programot, még a 'regedit' parancssornál is megnéztem hogy a bináris kódja jól van-e beírva... De sehogy se akarja letölteni ezt a programot.


Kérlek, ha tudtok valamit, segítsetek! Nagyon megköszönném!


(Windows 10-em van, mellesleg.)



2018. jan. 4. 14:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!