Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AMD frissítése csak részben...

AMD frissítése csak részben sikerült?

Figyelt kérdés

Pánikban vagyok mert nem értek az informatikához :-( A gépemen REDEON frissítést csináltam > véletlen megszakítottam!< kiírta,hogy a friss.csak részben sikerült.

Bezártam majd újraindítottam a gépet. Csökkent a memoriám 2 GB al.> megnéztem a REDEON-t és= "legújabb frissítés" Most akkor mi van??? Hagytam volna az egészet a fenébe :-( NEM ÉRTEK HOZZÁ..



2018. jan. 9. 11:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a mai napon csak az esti órákban tudok a géphez ülni! esetleges válaszokra akkor lesz időm. Köszönöm!
2018. jan. 9. 11:31
 2/13 CspCsj ***** válasza:

DDU-val takarítsd le és telepítsd újra.

[link]

2018. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
simán futtasd újra a telepítőt
2018. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

CspCsj -nek ?

>Radeon szoftver friss (pipa) Kész < ezt írja ki!

legújabb frissítés: 17.12.1.jelenleg telepítve (pipa)


Ezért kérdeztem,véletlen megszakadás után> újraindítás= és a fenti üzenet!?

2018. jan. 9. 15:42
 5/13 A kérdező kommentje:

A végleges kérdésem az lenne,hogy: TELEPÍTÉS MEGSZAKADÁSA UTÁN! mégis feltelepült a legújabb verzió?

Ez lehetséges.Mert ezt látom ?!

2018. jan. 9. 16:03
 6/13 CspCsj ***** válasza:

Mivel ez egy szoftvercsomag - így előfordulhat, hogy a driver része települt, de másik rész nem.


Itt egy leírás a telepítésről:

[link]

Ezzel is lehet törölni:

"Express Install" helyett "Custom Install"-t válassz, majd utáns "Clean Install"-t, az telepítés előtt töröl mindent.

2018. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

CspCsp kérdezem?

és akkor ezt töröljem: [link] és telepítsem újra?- de nem értek hozzá-és nem is merem.

De kedves vagy, hogy válaszoltál :-)

2018. jan. 9. 18:22
 8/13 CspCsj ***** válasza:

Vagy a telepítőt futtatnám újra. (Custom Install > Clean Install lehetőséget választva, ami elvileg töröl mindent az újratelepítés előtt)

Vagy telepítő újrafuttatása előtt a DDU programmal kitakarítanám a rendszert és utána megint indítanám a telepítőt. (a DDU a videokártya dolgait törli a rendszerből, ha a normál eltávolítás nem működik)

2018. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

K. CspCsp!

Kép a "frissített" REDEON-ról.

Kérdésem,hogy vajon a teljes,vagy csak részletes proci? Nem szeretnék belenyúlni.A gép működik.Én meg 76 éves outsider!

Mi a véleményed.

[link]

2018. jan. 9. 21:05
 10/13 CspCsj ***** válasza:

Eszközkezelő > Videokártyák kategória > ha itt nem jelez felkiáltójellel hibát, akkor nagy probléma nincs, legfeljebb nem tudod állítgatni a dolgokat.

[link]


Ha észrevehető hiba vagy látható lassulás lenne, esetleg eddig használt funkciók nem használhatók, - akkor foglalkoznék vele.

2018. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!