Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A legutóbbi Win10 frissítése...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

A legutóbbi Win10 frissítése óta azt írja ki a gép, hogy az OneDrive-ot nem sikerült frissíteni, állandóan újra kell frissítenem, az is furcsa, hogy nagyon hamar bezár a gép leállításkor, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek hozzá, csak felhasználó szinten végeztem tanfolyamot. Kérlek úgy írjatok, hogy egyszerűen meg is értsem.

Köszi szépen!



2017. aug. 22. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

pl. sérült rendszerfájlok is okozhatják.

futtas rendszer diagnosztikát.

Win+R: sfc /scannow

2017. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen vannak rajta problémák.

Onnan tudom, hogy a legutóbb használt ingyenes egy hónapos vírusirtó "tájékoztatott" ilyen problémákról, és felajánlotta, hogy jó pénzért ha letöltöm, letakaríthatom róla a sérült rendszerfájlokat. Hát épp erre és másra sincs pénzem ez a baj.

2017. aug. 22. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem pénz kérdés, ott a parancs ami a rendszer alap eszköze. :-)
2017. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ajjaj! Ez nekem nem fog menni.

A jobb egérgombbal rákattintottam a Start-ra feljött egy fekete alapon "Parancssor (rendszergazda)" kifejezés, utána engedélyeznem kellett a "Windows Command Processzor"-t utána megjelent a

"C:\WINDOWS\system32> (és egy villogó kurzor) beírtam, ahogyan javasoltad az "sfc /scannow parancsot, és nem tudom hogyan tovább, mert nem merem az Enter-t megnyomni, mivel nem úgy jött fel az oldal, ahogyan a leírásban van.


[link]


Vagyis nincs olyan, hogy START->KERESŐMEZŐ-> amibe beírhatnám a "PARANCSSOR" kifejezést, jobb egérgombot lenyomva tartani és a "PARANCSSOR" (asztali alkalmazás) elemet a keresési elemek listájában nem találom, mert nem látok ilyen párbeszédablakot (vagy mit),

Nekem ilyen, hogy: "Beginning system scan" stb. nincs.

Be sem tudom fejezni most.


Jaj, Istenem, hordom a szenet és igazából nincs időm most erre, azt gondoltam egyszerűbb lesz, persze Aki tudja annak egyszerű, mint Neked is! Majd később visszatérek rá.

2017. aug. 22. 14:00
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves # 3 Válaszoló!

Csak én ezt nem tudtam, és könnyű a vírusirtók által csőbe húzni a tudatlant.

Nagyin köszönöm!

2017. aug. 22. 14:02
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a világosabb alapú párbeszédpanel biztosan fontos, csak nem tudok tovább lépni, mert nekem ilyen nincs.

Vagy van csak nem tudom, hogy hol.

2017. aug. 22. 14:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Az enter 2x-i lenyomásával megjelent az a szöveg ami látható az egyik honlap oldalon is. Már 25%-ot teljesített a gép. Most várom, hogy mit fog kiírni a végén.
2017. aug. 22. 17:29
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt az üzenetet kaptam:

Resuorce Protection did not find any integrity violations.


Lefordítottam fordítóval, mivel angolul nem tudok.

Egyenlőre nincs semmi hiba.

Nagyon köszönöm a segítséget!!!!

2017. aug. 22. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!