Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AMD frissítése csak részben...

AMD frissítése csak részben sikerült?

Figyelt kérdés

Pánikban vagyok mert nem értek az informatikához :-( A gépemen REDEON frissítést csináltam > véletlen megszakítottam!< kiírta,hogy a friss.csak részben sikerült.

Bezártam majd újraindítottam a gépet. Csökkent a memoriám 2 GB al.> megnéztem a REDEON-t és= "legújabb frissítés" Most akkor mi van??? Hagytam volna az egészet a fenébe :-( NEM ÉRTEK HOZZÁ..



2018. jan. 9. 11:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

CspCs>nagyon rendes vagy!<

Mindent megnéztem, ahogy mondtad. Sehol felkiáltójel nincs.

Videó kártyánál ezt látom:> AMD Redeon HD 8400/R3 series <


Neked ez gondolom többet mond, mint nekem.

Üdv/:-)

2018. jan. 10. 08:18
 12/13 A kérdező kommentje:
/ALAPVETŐ FUNKCIÓK/ mit takar?
2018. jan. 10. 08:40
 13/13 anonim ***** válasza:

A telepítőt én a helyedben újra lefuttatnám. Ártani nem árt, a legegyszerűbb módszer, és hátha bejön.

Nekem is volt ilyen hibám, sajnos a csökkentett módban futtatott DDU sem vezetett megoldásra, újra kellett húznom a gépem, hogy a friss driverek települjenek

2018. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!